Potrebujete pomôcť alebo poradiť?

0903 762 154

História firmy René Brisach

História firmy René Brisach - René Brisach

45 rokov vášne a skúsenosti .Prečítajte si ako to vlastne začalo.

1961

Prvý murár a remeselný designer pán René Brisach sa v roku 1961 špecializuje na návrh, výrobu a montáž krbov. Rozvíja metódy prefabrikácie a rýchlu montáž krbov, ktoré umožnia jeho rast a podnikanie. Najme zamestnancov a rozšíri svoju dielňu v Grenobli

1969

Spoločnosť René Brisach sa presťahovala do Sainte Maxime. To je začiatok siete a značky “Brisach René”. Brisach stále modernizuje. Investuje veľa peňazí a úsilia do oblasti výskumu a vývoja, dizajnu a vývoja obrábacích strojov, ale aj revolúciu vo výbere surovín na stavbu krbov.Získava početné ocenenia za kreativitu a kvalitu svojej práce. Brisach René je jedným z najväčších úspechov v domácom Francúzsku.

1986

Výrobné priestory rozšírené na 20 000 m2. Značka je pomerne dobre zavedená vo Francúzsku a zastúpená v mnohých krajinách v zahraničí.

1995

René Brisach odchádza do zaslúženého dôchodku a predáva firmu finančným konzorciám. Silná značka v ťažkých rokov 90 tych.Vykurovanie drevom je na ústupe. Spotrebitelia majú väčší záujem o vykurovacie oleje, plyn či elektriku. Image a povesť firmy René Brisach zostáva lojálni k dynamike, ktorá charakterizuje spoločnosť, usilovne pracuje na znovuzískanie spotrebiteľov s novou radov krbov, krbových vložiek a pecí.

2004 nová dynamika

firmu René Brisach prevzali dvaja súkromný investori s túžbou vniesť nový impulz do budúcnosti krbov. Ekonomika, energetika a životného prostredie to je krédom novej značky BRISACH.

2006

Dnes má sa značka má nový impulz a stáva Brisach. Zaväzuje sa k tradičným hodnotám, ale počúva aj na nové trendy, navrhuje novú radu produktov a služieb, aby sa krby a teplo z nich stalo skutočným vizuálnym pôžitkom. Presvedčený, že krby sú naďalej kľúčovým prvkom je výzdobou interiéru. Značka – Brisach určuje svoje meno s podpisom: “tvorca krbov” s poslaním, aby výrobky, ktoré vyrába patrili k vášmu životnému štýlu.