Potrebujete pomôcť alebo poradiť?

0903 762 154

Články

Tropic-Air B od Brisach

Krbové uzavreté vložky Brisach vydávajú príjemné teplo a majú dosť veľké výkony , ale lepšie využijete ich možnosti ak si vo svojom obydlí nainštalujete vysoko výkonný systém Rozvodu teplého vzduchu Tropic Air B® .Tento systém vám v kombinácii s krbmi a krbovými vložkami Brisach zabezpečí výraznú úsporu energií pre vykurovanie vášho obytného priestoru. Naviac sú všetky typy krbov testované a certifikované v nezávislých skúšobniach.

rozvod teplého vzduchu od krbu do iných miestností v dome Výhodou jednotného a príjemné teplo v každej miestnosti vášho domova pomocou teplovzdušnej distribúcie. Distribúciu teplého vzduchu Tropic Air ® B je zodpovedná za distribúciu tepla do jednotlivých miestností svojho domu. Zásada: stačí pripojiť potrubie vnútri kapuce s… Celý článok »

Interchangeables sústava vymeniteľných krbových rámikov

S rastúcimi nárokmi na zariaďovanie interiérov prišla firma brisach s revolučným nápadom Vymeniteľných rámikov okolo krbovej vložky

Systém rámikov interchangeables funguje na princípe objednania si krbovej vložky a základného montážneho rámiku ktorým je nastriekaný čierny rámik v odtieni antracit. V závislosti na veľkosti krbovej vložky sú rámiky rozdelené do dvoch skupín a to pre krbovú vložku S6 Ehp /67cm x 54cm/ a krbovú vložku Scénic Média /78cm x 61… Celý článok »

Video katalóg Brisach na You Tube

Pozrite si video katalóg niekoľkých typov krbov

celý katalóg s vyše 200 obobstavbami vám poskytneme na požiadanie. vi´d kontakty  Celý článok »