Potrebujete pomôcť alebo poradiť?

0903 762 154

Články

KRBOKACHLE

Kachle ala Brisach nová dimenzia kachlí s použitím krbovej vložky

Rýchla montáž bez použitia izolácie. krb funguje ako kachle. Krbová vložka podľa typu je osadená do obstavby s ocele ktorá je nafarbená podľa prevedenia aké si zákazník vyberie. Na výber sú rôzne typy obstavby ako aj pódiá lavičky na drevo. Na výber je možnosť upraviť predné čelo s prírodného kameňa podľa katalógu brisach.… Celý článok »

Niečo o záhradných krboch

Na začiatku histórie záhradných krbov stáli ich predchodcovia - pionieri- záhradné grily, ktoré predstavovali modernú variantu romantiky táborového ohňa.

Počnúc od malých rozkladateľných grilov na drevené uhlie, cez grily elektrické, prešli v posledných rokov veľkým vývinom a prispôsobili sa lenivosti človeka a z nej vyplývajúcej túžby grilovať pohodlne doma na balkóne, terase či v záhrade. Dym, ktorý pri grilovaní vznikal bol však často nepríjemný a dotieravo prenasledoval… Celý článok »

Niečo o záhradných krboch

Na začiatku histórie záhradných krbov stáli ich predchodcovia - pionieri- záhradné grily, ktoré predstavovali modernú variantu romantiky táborového ohňa.

. Počnúc od malých rozkladateľných grilov na drevené uhlie, cez grily elektrické, prešli v posledných rokov veľkým vývinom a prispôsobili sa lenivosti človeka a z nej vyplývajúcej túžby grilovať pohodlne doma na balkóne, terase či v záhrade. Dym, ktorý pri grilovaní vznikal bol však často nepríjemný a dotieravo prenasledoval… Celý článok »

Tradičné“ krbové vložky

Desaťročia kvality výroby tradičných krbových vložiek zaručujú bezchybný chod a profesionálnu prevádzku vášho krbu.

Pre výrobu tradičných krbových vložiek zvolila firma René Brisach silnostennú liatinu s vysokou odolnosťou pred žiarom. Kvalita povrchovej úpravy a spoje s tesnením zo žiaruvzdorných vlákien /bez azbestu/ zaručujú bezpečnosť a optimálnu účinnosť vykurovania. Do týchto vložiek boli vložené výrobné skúsenosti firmy Brisach… Celý článok »

Krbové vložky „Scénic Média“

Krbové vložky Scénic Média, to je veľký priezor a dokonale spracované krbové vložky zo super vlastnosťami.

Dokonalý kompromis medzi skutočným otvoreným krbom a bezpečnou krbovou vložkou uzavretou. Široké vyťahovacie dvierka sa pri vysunutí schovávajú v sopúchu krbu v ochrannom oceľovom obale.Krbové vložky Scénic Média zo zavretými dvierkami vám zabezpečí výnimočný účinok vykurovania a dokonalý pohľad do plameňov. Kapacitne veľké… Celý článok »

História firmy René Brisach

45 rokov vášne a skúsenosti .Prečítajte si ako to vlastne začalo.

1961 Prvý murár a remeselný designer pán René Brisach sa v roku 1961 špecializuje na návrh, výrobu a montáž krbov. Rozvíja metódy prefabrikácie a rýchlu montáž krbov, ktoré umožnia jeho rast a podnikanie. Najme zamestnancov a rozšíri svoju dielňu v Grenobli 1969 Spoločnosť René Brisach sa presťahovala do Sainte Maxime. To je… Celý článok »

Krbové vložky „Grande Vision“

Krbové vložky so širokým priehľadom „Grande Vision“

Krbové vložky so širokým priehladom „Grande Vision“ rozmerných formátov vám dokonale umožnia obdivovať kúzlo plameňov z jednej,dvoch alebo s troch strán.Liatina sa pri týchto krbových vložkách opticky neuplatňuje , o to viac vynikne hra ohňa.Otvorte dvierka krbu a dívajte sa do plameňov voľne otvoreného ohňa, zatvorte dvierka… Celý článok »

Ochrana pred zadymením od Brisach

Ako sa zbaviť nežiadúceho zadymenia skla?

Krbové vložky Scénic® Média firmy brisach sú vybavené systémom odpudzovania dymu.Clona čerstvého vzduchu nasávaného horením dreva cirkuluje pri vnútornej strane skla.Tento pohyb vzduchu obmedzuje usadzovaniu sadzí na presklení a zachováva viditeľnosť plameňov.Ochranu pred zadymením doplňuje účinokžiaru,ktorý spáli sadze,ktoré… Celý článok »